fbpx

עיצוב
ובניית אתרים

פעם, היה מספיק שפשוט יהיה לכם אתר אינטרנט. היום, המציאות שונה לגמרי ויש חשיבות מכרעת ומהותית בהחלט להיבטים של עיצוב, אסתטיות וכמו כן המון משקל לחוויית המשתמש וממשק המשתמש של אתרים. לכן, שירות בניית אתרים ללא תהליך מסודר ומדויק של עיצוב אתר אינטרנט, הוא שירות לא מלא וכזה שפשוט לא יספק אתר איכותי ואפקטיבי במרחב הדיגיטלי. בסטודיו סדן דיגיטל אני מציע לכם שירות מותאם אישית, בוטיקי ומוקפד ביותר של עיצוב ובניית אתרים ונכסים דיגיטליים ממירים.

בסטודיו סדן דיגיטל אני מתמחה בעיצוב, פיתוח ובניית אתרי אינטרנט מבוססי וורדפרס, כאשר זה כולל בתוכו המון שירותים פרטניים וספציפיים של עיצוב ובניית אתרים – כל פרויקט מותאם אישית באופן מלא, מבוצע בתנאי שירות פרימיום ועם מלוא תשומת הלב לאתר שלכם ולכך שהוא יוכל לספק לכם תוצאות אופטימאליות גם היום וגם בעתיד. אלו דוגמאות לשירותי עיצוב ופיתוח אתרי אינטרנט ונכסים דיגיטליים עם סדן דיגיטל:

עיצוב

עיצוב אתרים לעסקים.

תדמית

בניה ועיצוב אתר תדמית ואתרי עמוד תמציתיים וסופר אפקטיביים וממותגים.

נחיתה

עיצוב דף נחיתה ממיר, אטרקטיבי ויעיל ביותר למטרות ולצרכים שלכם – מכירות, לידים, שיתוף וכו'.

פיתוח

פיתוח ועיצוב אתרי אינטרנט המיועדים לאיקומרס וחנויות אינטרנטיות.

מקצועי

בניית ועיצוב אתרים מיוחדים, מקצועיים ובולטים, כולל התממשקות למערכות טכנולוגיות חיצוניות ולכלים ספציפיים לצרכים שלכם.

אפיון

עיצוב ובניית אתרי אינטרנט בשיטה המוכוונת תוצאות ואסטרטגיה – בהתאם למאפיינים ולמטרות שלכם כמובן.

עיצוב אתרים ובניית אתרים – קשורים אך לא זהים!

חשוב להבין מראש כי עיצוב אתרים ובניית אתרים הם שני דברים מאוד קשורים ואשר כרוכים במידה רבה זה בזה כפי שכבר ציינתי, אך הם גם שני דברים שונים ונפרדים בתוך התהליך המלא של פיתוח ובניית אתרים בעיצוב אישי. כמו שאי אפשר ליצור אתר טוב שבאמת עובד ומספק תוצאות רצויות בלי עיצוב חכם ומותאם אישית, כך אי אפשר לייצר נוכחות אינטרנטית משמעותית ומוצלחת בלי אתר הבנוי טוב ונכון מבחינה טכנית ותפעולית.

קראו עוד...

אתרים גנריים וללא אלמנטים מובהקים של חשיבה עיצובית אולי מאפשרים עלייה לאוויר מעט מהירה יותר ותמחור זול יותר, אבל בסוף זה יקר יותר ומשמעותית פחות יעיל. היום, גם לגולשים יש סטנדרטים גבוהים מאוד בכל הנוגע לעיצוב אתרים ולקבלת חוויית שימוש איכותית וזורמת וגם מנוע החיפוש של גוגל שם דגש גדול על חוויית השימוש החיובית והיעילה באתר – פועל יוצא של תהליך מושכל ומקצועי של עיצוב ופיתוח אתרים.

עיצוב אתר אינטרנט הוא החלק הוויזואלי, אסתטי ושל ממשק המשתמש בתהליך עיצוב ובניית אתרי אינטרנט – מה שקובע כיצד האתר שלכם ייראה מבחינת מבנה גרפי, צבעים, "זרימת" הגולשים לאורך עמודי האתר, שילוב חכם של תכנים שונים וכל מה הנוגע לאלמנטים גרפיים / ויזואליים באתר ולמאפיינים העיקריים של ממשקי UI/UX.

לעומת זאת ובהמשך ישיר לתהליך התכנון והעיצוב, בניית אתר אינטרנט כוללת את מכלול האלמנטים וההיבטים הטכניים של הקמת האתר בפועל, החלק בתהליך הלוקח את העיצוב והופך אותו לאתר שימושי, פעיל ואינטראקטיבי, על כל המשתמע מכך מבחינת טכנולוגיות, אחסון אתרים, יישום מערכת ניהול תוכן (וורדפרס במקרה של סדן דיגיטל) כן הלאה.

עיצוב ובניית אתרים לעסקים

באופן טבעי והגיוני, חלק הארי של פעילות סטודיו סדן דיגיטל הוא עיצוב ובניית אתרים לעסקים, בכל הגדלים ומכל תחומי הפעילות במשק. אם כבר אמרתי והדגשתי ששילוב מדויק וחכם בין עיצוב אתרים לבניית אתרים הוא קריטי בכל מקרה המציאות האינטרנטית כיום, אז בהקשר לאתרים עסקיים דגש זה מקבל חיזוק גדול אף יותר. בסביבה הדינמית והתחרותית של האינטרנט, רק אתרים הבנויים נכון וחכם, אתרים מעוצבים ונוחים לשימוש, יהיו רלוונטיים וישיגו אינטראקציות חיוביות ומייצרות מכירות מול לקוחות וגולשים.

קראו עוד...

התנהגות הצרכנים היום אומרת שבמקרים רבים מאוד, האתר שלכם הוא מוקד האינטראקציה הראשונה ולעיתים היחידה של הלקוחות עם העסק שלכם. לכן בניית אתרים בעיצוב אישי היא כה חשובה ומהותית להצלחת העסק שלכם בפעילות האונליין. זה נכון בין אם מדובר על עיצוב דף נחיתה, עיצוב ובנייה של חנות אינטרנטית או עיצוב אתר אינטרנט "רגיל" – העיצוב יוצר את הרושם הראשוני ולאתרים באינטרנט היום פשוט אין הזדמנות שנייה אחרי שהגולש לחץ BACK ויצא מהאתר!

ובאופן שאינו פחות חשוב, מרכיב בניית אתר לחברה או לעסק, במובן הטכני והטכנולוגי של התהליך, הוא לא פחות חשוב. מבנה נכון, מדויק ומותאם לצרכים ולמטרות של אתר עסקי גם יאפשר לאתר להשיג את המטרות שעבורן הוא קיים, גם יאפשר קידום יעיל יותר בגוגל ובאופן כללי יספק לכם כבעלי העסק יותר ערך וכדאיות כלכלית.

כל זה נכון כמובן גם בהקשר של עיצוב אתרים לעסקים קטנים, כאשר אני לגמרי מבין שעסקים אלו צריכים פתרון אינטרנטי כמה שיותר טוב ואפקטיבי, בעלות פיתוח נמוכה ככל האפשר. לכן יש בסטודיו סדן דיגיטל מודל המתאים בדיוק לעיצוב ובניית אתרים לעסקים קטנים, מודל בו אתם מקבלים אתר מלא, מתפקד, מעוצב באופן ייחודי ומקורי, אמין וניתן להגדלה ושדרוג בעתיד, מה שמאפשר לי להציע לכם תמחור אטרקטיבי ונגיש המתאים למאפיינים של פעילות עסקית של עסקים קטנים ובינוניים.

שימוש בתבניות עיצוב או עיצוב מקורי? לאו דווקא מונחים סותרים

בסטודיו סדן דיגיטל אני מציע שירותי בנייה ועיצוב אתרים בוורדפרס – פלטפורמת ניהול התוכן והאתרים הגדולה והפופולארית בעולם, ולדעתי גם הטובה, העוצמתית, היציבה והרב-גונית ביותר. אם אתם בתהליך בירור ובדיקה לגבי שירותי פיתוח ועיצוב אתרי אינטרנט, אולי כבר הבנתם שבפיתוח וורדפרס יש הרבה שימוש בתבניות עיצוב (Templates), מה שמאפשר זירוז תהליכים, הוזלת עלויות פיתוח וקבלת מוצר בדוק ומוכח יותר. אז האם זה אומר שאתרי וורדפרס אינם מקוריים או ייחודיים מבחינת עיצוב? ממש לא!

קראו עוד...

שימוש בתבניות עיצוב, כאשר מדובר על סביבת WordPress, ממש לא סותר את העובדה שאתם מקבלים ממני אתר מעוצב באופן ייחודי ומקורי. בעיצוב אתר וורדפרס, תבנית העיצוב היא פשוט התשתית הטכנולוגית והגרפית שעליה נבנה ומיושם האתר, ניתן להסתכל על התבנית כמו על השלד של המבנה או אפילו הפיגומים המאפשרים למפתח האינטרנט לבנות אתר מעוצב, איכותי ומקצועי. יש שפע אינסופי כמעט של תבניות עיצוב לאתרי וורדפרס, חינמיות ובתשלום, כאשר על גבי כל תבנית אני מיישם עיצוב ייחודי ומקורי עבור האתר שלכם – מבחינת צבעים, מבנה האתר, תכנים, לוגו, אלמנטים אינטראקטיביים וכל מבנה וזרימת האתר.

התבססות על תבניות עיצוב במסגרת עיצוב אתר אינטרנט או עיצוב דף נחיתה ממש לא אומרת שהאתר ייראה גנרי או דומה מדי לאתרים רבים אחרים! למעשה, סביר להניח שאם תבדקו לעומק, תגלו שהמון אתרים שהתרשמתם מהם כשחיפשתם דוגמאות בניית אתרים בעיצוב אישי, בנויים למעשה על אותה תבנית עיצוב וורדפרס – למרות שהם נראים ומרגישים שונים מאוד זה מזה.

מדוע לבחור בסדן דיגיטל

לבסוף, בשוק תחרותי ועמוס בבוני אתרים וספקי שירותי בניית אתרים לעסקים, מדוע כדאי לכם לבחור בי ובסטודיו סדן דיגיטל? מדוע יהיה יעיל, מוצלח וחכם לסמוך עלי ולתת לי ליצור עבורכם אתר משובח, אתר אינטרנט עסקי שיתווה דרך ויאפשר לעסק שלכם לצמוח בגדול במרחב הדיגיטלי ובמציאות העסקית הדינמית כיום?

ובכן, התשובה היא בגלל היקף ומכלול שירותי פיתוח האינטרנט שאני מספק וההקפדה הרבה על מקצועיות, יצירתיות, יסודיות ויישום הטכנולוגיות והטכניקות הטובות והרלוונטיות ביותר. בזכות שירות אמיתי ומלא של בניית אתרים בעיצוב אישי ועם מחשבה תמידית על תוצאות. תבחרו בסדן דיגיטל בגלל שדווקא סטודיו קטן ובוטיקי יכול לתת לכם שירות מותאם אישית באמת, בניית אתר לעסק בצורה שבאמת רואה אתכם ועם בונה אתרים המשקיע את כל המשאבים כדי ליצור עבורכם אתר מושלם, לא פחות מזה ועם אפס פשרות.

עם סדן דיגיטל אתם מקבלים אתר מעוצב וייחודי, בנוי בצורה חכמה ומתקדמת, לאחר אופטימיזציות המבטיחות תפקוד מעולה והתאמה ל-SEO וידידותי מאוד לתפעול וניהול עצמאי שלכם, יחד עם גמישות מרבית ויכולות רבות עוצמה לשדרוג והגדלת האתר בהתאם לצורך ולצמיחה העסקית שלכם.

השאירו
לי פרטים

הטופס נשלח בהצלחה !

תודה רבה שיצרתם איתי קשר, אחזור אליכם בהקדם.