בניית
אתרים לעסקים

 בסדן דיגיטל אתם מקבלים שירות בוטיק של בניית אתרים לעסקים, עם ניסיון מעשי מוכח בבניית אתרי וורדפרס לעסקים מכל תחומי הפעילות במשק הישראלי והבינלאומי. אני אמיר סדן, מומחה בניית אתרים לעסקים, תנו לי לעצב, לבנות ולהקים עבורכם את האתר שלכם ותקבלו אתר שעובד בשבילכם ובאמת מייצר את התוצאות שאתם מחפשים.

סטודיו סדן דיגיטל פועל מירושלים אך משרת לקוחות מגוונים מכל רחבי ישראל. אשמח ליצור לכם שביל דיגיטלי חדש ולבנות לכם אתר שתתגאו בו ואשר יניב לכם תוצאות מעולות. אתם תהנו משירות בניית אתר לעסק או בניית דף נחיתה לעסק במודל פרימיום VIP ועם כל מה שצריך לאתר מנצח – מעיצוב ותכנון אסטרטגי של האתר, דרך מבנה יעיל של תכני האתר ועד עיצוב UX/UI פרקטיים ומרשימים, יישום כלי SEO והשקה אופטימאלית של האתר. אני פשוט בונה אתרים שעובדים!

התאמה אישית מלאה ובניית כל סוגי האתרים העסקיים

סטודיו סדן דיגיטל מציע אך ורק שירותי בוטיק של בניית אתר לעסק, אין מודל של "פס ייצור" וכל אתר הוא עולם ומלואו ומקבל גם יחס כזה, עם התאמה אישית מלאה של כל היבטי ומרכיבי האתר ויצירת חבילה התפורה אישית בדיוק למידות ולצרכים שלכם.

מתוך תפיסה זו של התאמה אישית ופיתוח אינטרנטי חכם ומתקדם, מוכוון ביצועים ואמינות לעסקים ומתוך כך שכמו שאתם בוחרים לעבוד איתי, אני בוחר פרויקטים שאני יודע שאני יכול לספק בהם תוצאות מעולות וללא פשרות עבורכם. לכן בסטודיו מוצעים לעסקים, בכל הגדלים ומכל תחומי הפעילות, שירותי בניית אתרים ועיצוב אתרים לעסקים, מכל הסוגים הקיימים במרחב הדיגיטלי.

תדמית

אתרי תדמית מותאמים אישית, מעוצבים, ממותגים ועם ממשק משתמש מרשים

נחיתה

עיצוב ובנייה של דף נחיתה לעסק שלכם – לגרום לגולשים להבין מה הערך שלכם ולהשיג יותר המרות למהלכים השיווקיים שלכם. עיצוב ובנייה של דפי נחיתה ממירים, מניעים לפעולה ואפקטיביים.

מיוחד

בניית אתרים מיוחדים – עם אלמנטים מקוריים לגמרי וייחודיים למסרים, לוויזואליות ולצרכים הפרטניים של העסק שלכם.

מקצועי

בניית אתרים מקצועיים – לאנשי מקצוע, תיקי עבודות, אתרים עם כלים ויישומים מקצועיים, אתרים משולבי אפליקציות דיגיטל מקצועיות וכן הלאה.

חנות

בניית חנויות דיגיטליות מעוצבות, חכמות ומתקדמות – חנויות איקומרס מעולות, עם כלי שיווק, קידום וניתוח ואשר יעזרו לכם ליצור יותר מכירות והכנסות.

בודד

בניית אתרי עמוד בודד תמציתיים, נגישים יותר כלכלית ועם עיצוב, מבנה ומסרים שמיד מעבירים את המסר ומקדמים תוצאות.

 

מורכב

בניית אתרים עסקיים גדולים ומורכבים, עם הרבה עמודי תוכן ויישומים שונים.

בניית אתרים לעסקים קטנים

חלק מהותי משירותי בניית האתרים העסקיים שלי בסטודיו סדן דיגיטל מתרכז בבניית אתרים לעסקים קטנים – מגזר עסקי שאני גם נמנה עליו ולכן אני מאוד אוהב לעזור לעסקים קטנים אחרים ליצור נוכחות דיגיטלית יעילה ואיכותית.

עיצוב אתרים לעסקים קטנים ובניית אתר לעסק קטן הם תהליכים שונים מאוד מבניית אתר תאגידי ענקי ואולטרה מורכב לחברה גדולה או מותג ענק, מה שהופך סטודיו בוטיק קטן ואינטימי לבחירה האידיאלית! 

קראו עוד...

הקמת אתר אינטרנט לעסק קטן מצריכה גישה שונה ומאוד ספציפית למהות אותו עסק ספציפי והמאפיינים המיוחדים שלו, כאשר בנוסף לגמרי ברור לי שאתם רוצים וצריכים את האתר הטוב ביותר ועם מענה מלא לצרכים שלכם, במינימום הוצאה ובלי מחויבות פיננסית ארוכת טווח לתחזוקת אתר אינטרנט עסקי.

במקום להיבלע בתוך תיקי בניית אתרים עסקיים של חברות בניית אתרים המייצרות לעסקים קטנים אתרי תבנית בסיטונאות, תנו לי לבנות ולהקים לכם אתר מותאם אישית, מעוצב ובאמת אפקטיבי, אתר שלגמרי יעבוד בשבילכם!

בניית אתרי וורדפרס לעסקים

אתר אינטרנט הוא נכס המפתח המרכזי באסטרטגיה הדיגיטלית שלכם, הרבה יותר מהכרח קריטי בעולם העסקי כיום. אני מאמין גדול בפלטפורמת WordPress לצרכי בניית אתר לעסק, מכיוון שהיא גמישה, רספונסיבית, עמוסה באפשרויות ותוספים, ידידותית מאוד לשימוש וניהול עצמי של האתר (גם בלי להיות מפתח אינטרנט!) והיא הכי עמידה לשינויים עתידיים שיגיעו לתחום או שאתם תצטרכו ככל שהעסק יגדל ויצמח.

קראו עוד...

אני מתמחה בבניית אתרי וורדפרס לעסקים, עם דגש בלתי מתפשר על אתרים באיכות גבוהה ומותאמים אישית באופן מלא, אתרים סקיילבילים המתבססים על מערכת ניהול התוכן (CMS) הפופולארית והמתקדמת בעולם כיום. אני לא רוצה שתצטרכו אתר חדש בעוד חמש שנים, אלא אני רוצה שהאתר שלכם יהיה רלוונטי, מושך ואפקטיבי לתקופה ממושכת ועם כל האפשרויות והכלים לבצע שינויים בקלות, לבצע התאמות ולגדול בהתאם לצורך. את כל זה ועוד הרבה יותר לגמרי אפשרי להשיג ולייצר באמצעות הקמת אתר אינטרנט מקצועי ומבוסס וורדפרס.

אם זה נשמע לכם טכני ו"מבהיל", באמת שאין צורך. העיקר שאתם צריכים לדעת הוא שאתם מקבלים אתר עסקי על בסיס וורדפרס, פלטפורמת ניהול התוכן הפופולארית, הגמישה והידידותית ביותר וכזו שתאפשר לכם לנהל ותחזק את תכני האתר שלכם לבד ולייצר תוצאות אופטימליות בקידום במנועי חיפוש, ממשק משתמש, איקומרס, שיווק דיגיטלי ועוד.

בניית אתרי תדמית מהממים

במקרים רבים, עסק קטן או בינוני לא צריך אתר תוכן ענקי ומורכב או אתר eCommerce מרובה קטגוריות ומוצרים, אלא דווקא אתר תדמית שיאפשר לו ליצור נוכחות אינטרנטית, יאפשר לו להעביר מה הערך המוסף שלו ויאפשר לו חשיפה אפקטיבית כאשר גולשים מחפשים מידע אודות תחום הפעילות העסקי הרלוונטי. בדיוק את זה אני מציע במסגרת שירות בניית אתר תדמית לעסקים, בדגש על הקמת אתר לעסק קטן או בינוני.

קראו עוד...

מה זה אתר תדמית?

אולי ראיתם אתר תדמית לעסק כלשהו וחשבתם שגם אתם צריכים כזה, אולי חיפשתם אתר תדמית לדוגמא? בפשטות, אתר תדמית הוא אתר קטן, תמציתי ואשר מתרכז בהעברת מסר שיווקי, תדמיתי וחכם ויזואלית ומבחינת תוכן לגבי העסק שלכם, בלי יותר מדי תוכן, דפים ויישומים אלא בעיקר יצירת תמונה מחמיאה, שיווקית ואפקטיבית של העסק. אתר תדמית לעסק יכול להיות גם דף נחיתה ממיר ומניע לפעולה, עם העיצוב, המבנה והתוכן הנכונים, שאני יכול כמובן לספק וליצור עבורכם.

מדוע לבחור בסדן דיגיטל

לבסוף, בשוק תחרותי ועמוס בבוני אתרים וספקי שירותי בניית אתרים לעסקים, מדוע כדאי לכם לבחור בי ובסטודיו סדן דיגיטל? מדוע יהיה יעיל, מוצלח וחכם לסמוך עלי ולתת לי ליצור עבורכם אתר משובח, אתר אינטרנט עסקי שיתווה דרך ויאפשר לעסק שלכם לצמוח בגדול במרחב הדיגיטלי ובמציאות העסקית הדינמית כיום?

ובכן, התשובה היא בגלל היקף ומכלול שירותי פיתוח האינטרנט שאני מספק וההקפדה הרבה על מקצועיות, יצירתיות, יסודיות ויישום הטכנולוגיות והטכניקות הטובות והרלוונטיות ביותר. בזכות שירות אמיתי ומלא של בניית אתרים בעיצוב אישי ועם מחשבה תמידית על תוצאות. תבחרו בסדן דיגיטל בגלל שדווקא סטודיו קטן ובוטיקי יכול לתת לכם שירות מותאם אישית באמת, בניית אתר לעסק בצורה שבאמת רואה אתכם ועם בונה אתרים המשקיע את כל המשאבים כדי ליצור עבורכם אתר מושלם, לא פחות מזה ועם אפס פשרות.

רוצים סופסוף לבנות אתר עסקי חדש ומנצח? מחפשים ספק שירותי בניית אתר לעסק שיבנה לכם אתר מותאם אישית ועם שירות שבאמת שם אתכם במרכז ולא מתייחס אליכם כאל עוד אחד מהמון אתרים גנריים? יאללה, צרו איתי קשר, נתאם פגישת היכרות וייעוץ ונתקדם משם – אתם הכי קרובים לאתר מעוצב, חכם, מתקדם ומניב תוצאות, טלפון אחד ואתם כבר ממש שם.

השאירו
לי פרטים

הטופס נשלח בהצלחה !

תודה רבה שיצרתם איתי קשר,

אחזור אליכם בהקדם.